Obchodní podmínky

Objednávka

Jednotlivé kupní smlouvy se uzavírají na základě elektronických objednávek kupujícího - zákazníka. Objednávka musí obsahovat tyto základní náležitosti - identifikační údaje zákazníka:

 • jméno a příjmení / obchodní jméno firmy (IČ, DIČ)
 • fakturační adresa
 • adresa dodání zboží (není-li totožná s fakturační adresou)
 • kontaktní údaje (telefonní číslo a e-mailová adresa)
 • označení výrobku, které jednoznačně určuje předmět objednávky
 • množství požadovaných kusů
 • způsob dopravy
 • způsob platby

Ověření objednávky

Na základě přijaté objednávky ověřujeme vyrobitelnost zakázky a potvrzujeme zákazníkovi druh a technické parametry výrobku, kalkulovanou cenu a množství výrobků, jež se zavazujeme zákazníkovi dodat. Objednávka je po ověření považována oběma stranami za závaznou.

Dodání zboží

Výrobce se zákazníkem se dohodli na níže uvedených způsobech dodání zboží. Podmínky pro dodání v uvedených termínech jsou následující:

 • vyřízení objednávky a převod zálohy na základě vystavené faktury
 • realizace objednávky formou zakázkové výroby nebo volných skladových zásob objednaného zboží v požadovaném množství
 • provedení dohodnutého způsobu platby na účet výrobce při platbě předem

Objednané zboží je expedováno dle dopravních a skladových dispozic výrobce

 1. Na adresu dodání s dobírkou

Zboží je zasláno smluvní přepravní společností na dobírku (firma Geis CZ s.r.o). Přepravní společnost doručuje zásilky v pracovních dnech do 24 hodin od okamžiku expedice, kdy je zákazník telefonicky kontaktován a k předání zboží dochází v souladu se standardním postupem přepravní společnosti.

B.  Na adresu dodání bez dobírky

Zboží je dodáno za stejných podmínek jako s dobírkou s tím, že se zákazníkem je dojednán individuální způsob platby. Zákazníkovi je vystavena faktura jako podklad k úhradě zboží.

Výrobce se zavazuje k odeslání zboží na adresu zákazníka neprodleně v den připsání částky na jeho bankovní účet. Případná časová prodleva v dodání zboží je domluvena se zákazníkem. Zákazník se zavazuje převzít objednané zboží od třetí osoby (přepravce).

C.  Osobní odběr ve výrobně

Zákazník se zavazuje k odběru objednaného zboží ve výrobně prodávajícího. Prodávající vyzve zákazníka k odběru zboží telefonicky/e-mailem podle údajů na objednávce a to nejpozději do jednoho pracovního dne od splnění výše uvedených podmínek pro dodání zboží.

Dopravné

Výši dopravného zjistí zákazník při uzavírání objednávky, přičemž parametrem pro správný výběr velikosti dřevěné palety je celková velikost objednaného výrobku. Výrobce si na základě technických parametrů zakázky po vzájemné dohodě se zákazníkem vyhrazuje právo, změnit kalkulovanou cenu za dopravné.

Způsob platby

U maloobchodních zakázek, zhotovených na míru, je zákazníkovi vystavena zálohová faktura. Po převedení částky zálohové faktury na bankovní účet prodávajícího je spuštěna výroba objednaného zboží.

Standardní způsoby doplatku objednaného zboží:

 • platba v hotovosti při osobním odběru zboží, ve výrobně prodávajícího
 • platba na dobírku při doručení zboží přepravní firmou
 • platba předem na účet, na základě faktury vystavené prodávajícím

Jiné způsoby platby závisí na dohodě prodávajícího se zákazníkem při ověření objednávky. Zákazník při uzavírání objednávky udává preferovaný typ úhrady, který však může být prodávajícím odmítnut a následně dochází k dohodě mezi oběma stranami na jiném způsobu úhrady, než bylo zákazníkem původně požadováno.

Odstoupení od smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 mát kupující právo, odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu (dle zákona platí pouze pro fyzické osoby, nikoli pro firmy). Přímé náklady na vrácení zboží nese zákazník. Po odstoupení a řádném vrácení zboží zákazníkem je prodávající povinen, bez zbytečného odkladu vrátit zákazníkovi částku zaplacenou za odebrané zboží. Při vrácení zboží nevzniká zákazníkovi nárok na proplacení nákladů na dopravu. Částka bude zákazníkovi vrácena do 30 dnů na základě průvodního dopisu, který spolu s vráceným zbožím zákazník zašle e-mailem nebo spolu se zbožím v balíku.

Navrácení zboží výrobci NELZE provést dobírkou. Takto vrácené zboží NEBUDE výrobcem převzato. Stejně tak nelze vracet zboží, které bylo zjevně opotřebeno užíváním nebo bylo vyrobeno na míru.

Reklamace

Na výrobky z litého mramoru prodávající poskytuje záruční dobu 5 let. Na ostatní výrobky se vztahuje záruční doba 2 roky.

Záruka se vztahuje na vady materiálu nebo vyhotovení výrobku a platí pouze za předpokladu, že s výrobkem je od doby převzetí zákazníkem zacházeno v souladu s Návodem k instalaci, užívání a údržbě výrobků z litého mramoru.

V případě osobního odběru zboží přechází odpovědnost za stav výrobku z prodávajícího na zákazníka v okamžiku převzetí. Stejným způsobem je uznán nárok na reklamaci zboží poškozeného přepravou pouze v okamžiku převzetí zboží od přepravce, kdy na poškozené zboží zákazník se zástupcem přepravní společnosti (řidičem) sepíše reklamační protokol. Bez doloženého reklamačního protokolu zákazníkovi nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

Ochrana osobních údajů

Je-li kupující fyzická osoba, zadává při registraci tyto údaje:

 • jméno a příjmení
 • úplná poštovní adresa
 • adresa elektronické pošty
 • telefonní číslo

Je-li kupující právnická osoba, zadává při registraci navíc následující údaje: IČ, DIČ, obchodní jméno firmy, jméno jednatele společnosti.

Tyto informace jsou nezbytné pro identifikaci kupujícího a případnou komunikaci a umožňují provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad požadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat platbu zákazníka provedenou bankovním převodem.

Výrobce chrání soukromá data zákazníka před zneužitím. Tyto informace shromažďuje za účelem zkvalitnění svých služeb a neposkytuje je třetím osobám bez písemného souhlasu zákazníka.

Používáním internetového obchodu zákazník souhlasí se shromažďováním a používáním informací o své osobě i svých nákupech podle výše uvedených pravidel.

Zákazník prohlašuje, že se před vyplněním objednávky seznámil s obchodními podmínkami a že je akceptuje.

Stáhněte si

Popis souboruTypVelikost
Navod k instalaci_uzivani a udrzbe vyrobku z liteho mramoru 238,76Kb

◊ Umyvadlové desky s umyvadly:

◊ Desky pod umyvadla na míru

◊ Umývací žlaby na míru

◊ Umyvadla sériové výroby

◊ Akční nabídka

Aktuálně

JASPIS47: nový typ kulatého umyvadla do umyvadlových desek na míru

JASPIS47: nový typ kulatého umyvadla do umyvadlových desek na míru 02.01.2018 - K přelomu roku přejeme našim klientům především pevné zdraví a oznamujeme rozšíření sortimentu umyvadel do desek na míru o nový typ kulatého umyvadla - JASPIS47 (průměr 47cm, hloubka v místě výpusti 17cm). Tento typ prostorných umyvadel doplňuje kulatá umyvadla menšího průměru - CORNER32.

 

Umyvadlová deska - černý granit obsidian

Umyvadlová deska - černý granit obsidian 04.12.2017 - Pro klienta z Prahy jsme vyrobili černou umyvadlovou desku Flexible 47, v provedení do niky, osazenou oválným umyvadlem typu FJORD50, s povrchovou úpravou granit obsidian.

 

Umyvadla RETRO v barvě

Umyvadla RETRO v barvě 20.10.2017 - V posledních týdnech jsme dodali zákazníkovi do Prahy umyvadla typu RETRO v netradičních barvách. Jak se vám líbí?

 

Umyvadlová deska se dvěma umyvadly typu POLAR 60

Umyvadlová deska se dvěma umyvadly typu POLAR 60 14.10.2017 - Pro zákazníka z Plzně jsme vyrobili dva kusy totožných umyvadlových desek Flexible 60, osazených po dvou umyvadlech typu Polar 60.

 

Umyvadlová deska s hranatým umyvadlem a zkoseným rohem

Umyvadlová deska s hranatým umyvadlem a zkoseným rohem 02.09.2017 - Pro zákazníka v Praze jsme vyrobili umyvadlovou desku se zkoseným rohem. Rozměry desky: 130,5 x 47 cm, umyvadlo Arctic 52x37 cm, zkosený roh 5x5 cm.

 
     

+420 737 783 379 | martin.blesa@mramorovy-efekt.cz

       

◊ Umyvadlové desky s umyvadly:

JASPIS d47x17 (kruh) CORNER d32x16 (kruh) FJORD 55x38 (ovál) FJORD 50x37 (ovál) MANGO 52x37 (ovál) NORDIC 66x36 (ovál) ARCTIC 52x37 (hrana) DAKOTA 53x31 (hrana) POLAR 60x31 (hrana) POLAR 50x31 (hrana) MASSIVE 83x36 (hrana) MASSIVE 42x37 (hrana)

◊ Desky pod umyvadla na míru

Desky pod umyvadla

◊ Umývací žlaby na míru

Umývací žlaby (od 175cm) Umývací žlaby (od 90cm)

◊ Umyvadla sériové výroby

Fjord Stone Massive Arctic Polar Nordic Retro Micron Blue Design 199 Dvojumyvadla

◊ Akční nabídka

Hotové výrobky se slevou